Privatumo politika

Ši privatumo politika nusako kaip luvita.lt (toliau e.parduotuvė) naudoja ir saugo bet kokią Jūsų mums pateiktą informaciją.

E.parduotuvė užtikrina Jūsų privatumo išsaugojimą. Pateikdami bet kokią Jus identifikuojančią informaciją, galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik sutinkamai su šia privatumo politika.

Ši privatumo politika gali būti atnaujinama e.parduotuvės nuožiūra, be išankstinio įspėjimo. E.parduotuvėje visuomet skelbiama naujausia (galiojanti) privatumo politikos redakcija.

Kokią informaciją renkame

Mes galime paprašyti Jūsų pateikti sekančią informaciją:

  • vardas, pavardė
  • kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą
  • su apmokėjimu už prekes susijusi informacija, kiek tai yra būtina mokėjimui įvykdyti
  • kita informacija, susijusi su klientų apklausa ar pasiūlymais

 

Kam mums reikalinga surinkta informacija

Ši informacija mums reikalinga norint užtikrinti kokybišką e.parduotuvės paslaugų teikimą.

Mes galime periodiškai siųsti reklamines el. pašto žinutes apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, gali būti įdomi Jums, naudodami el. pašto adresą, kurį Jūs mums nurodėte. Tačiau mes niekada nesiųsime reklaminės informacijos, kuria reklamuojama trečių šalių veikla, prekės ar paslaugos.

Išskirtiniais atvejais galime panaudoti Jūsų informaciją, norėdami susisiekti su Jumis rinkos tyrimo klausimais. Mes galime susisiekti su Jumis telefonu, el. paštu ar paštu.

Apsauga

E.parduotuvė įsipareigoja saugoti Jūsų informaciją. Siekiant apsisaugoti nuo neleistino priėjimo ir apsaugoti mūsų surinktą informaciją, naudojamos atitinkamos sisteminės apsaugos priemonės. Informacija tretiesiems asmenims gali būti atskleista tik Lietuvos Respublikos įstatymais numatytais atvejais.

Kita

E.parduotuvėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Tačiau mes nekontroliuojam kitų tinklapių ir neprisiimame atsakomybės dėl Jūsų asmeninės informacijos saugumo, kurią Jūs suteikiate kitiems tinklapiams.

Jei manote, kad mūsų turima apie Jus informacija yra neteisinga ar klaidinga, prašome nedelsiant susisiekti su mumis. Mes pasistengsime ištaisyti bet kokią mūsų turimą klaidingą informaciją.