Auskarai

Auskarai – vienas svarbiausių ir labiausiai dėvimų aksesuarų, papildančių moters išvaizdą, padedantis atskleisti jos stilių bei saviraišką. Rankų darbo auskarai yra unikalūs savo nepakartojamu stiliumi, yra vienetiniai, pabrėžiantys tiek kasdienį, darbinį, tiek ir šventinį įvaizdį.

Įrašai 1 yra 1043 viso

per puslapį
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tinklelis  Sąrašas 

Didėjantis
 1. Auskarai "Purienos"

  Auskarai "Purienos"

  7,50 €
  Rankų darbo iš smulkaus biserio suverti auskarai - gėltoni gėlių žiedai. Suverto auskaro skersmuo ~ 28 mm. Auskarų įsegimai - metaliniai įkišami vinukai. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE079
 2. Auskarai "Shine bright"

  Auskarai "Shine bright"

  19,50 €
  Auskarai suverti iš swarovski kristalų, sendintų tibeto sidabro detalių ir sidabrinių auskarų įsegimų. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE077
 3. Auskarai "Smaragdinė naktis"

  Auskarai "Smaragdinė naktis"

  19,00 €
  Auskarai pagaminti iš swarovski kristalų pakabukų, kriauklės perlų tibeto sidabro detalių ir sidabrinių auskarų įsegimų. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE075
 4. Auskarai "…su širdelėmis"

  Auskarai "…su širdelėmis"

  7,50 €
  Auskarai pagaminti iš swarovski kristalų pakabukų, tibeto sidabro detalių ir sendinto sidabro spalvos kabliukų. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE074
 5. Auskarai "Skaidriai raudoni"

  Auskarai "Skaidriai raudoni"

  7,00 €
  Auskarai pagaminti iš kalnų krištolo karoliukų, facetuotų čekiško stiklo rondelių, pasidabruotų detalių ir pasidabruotų įveriamų įsegimų. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE073
 6. Auskarai "Smaragdiniai"

  Auskarai "Smaragdiniai"

  6,00 €
  Auskarai pagaminti iš Pandora stiliaus karoliukų, facetuotų čekiško stiklo rondelių ir tibeto sidabro detalių. Indiško metalo kabliukai (pagaminti Indijoje). Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE071
 7. Auskarai "Alyviniai "

  Auskarai "Alyviniai "

  6,00 €
  Auskarai pagaminti iš lampwork stiklo, tibeto sidabro detalių, medicininio metalo kabliukų. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE062
 8. Auskarai "Hawaii flowers - Purple"

  Auskarai "Hawaii flowers - Purple"

  7,50 €
  Auskarai pagaminti iš polimerinio molio gėlyčių, katės akies karoliukų ir alyvinių kriauklės perlų lašiukų. Auskaruose įsegti pasidabruoti auskarų kabliukai. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE070
 9. Auskarai "Hawaii flowers - Sea Green"

  Auskarai "Hawaii flowers - Sea Green"

  6,50 €
  Auskarai pagaminti iš polimerinio molio gėlyčių, čekiško stiklo facetuotų karoliukų, swarovski kristaliukų. Auskaruose įsegti pasidabruoti auskarų įsegimai. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE069
 10. Auskarai "Hawaii flowers - Sky Blue"

  Auskarai "Hawaii flowers - Sky Blue"

  6,50 €
  Auskarai pagaminti iš polimerinio molio gėlyčių, kriauklės perliukų, katės akies karoliukų ir piezzo stiklo lašiukų. Auskaruose įsegti pasidabruoti auskarų kabliukai. Tai - vienetinis rankų darbo gaminys.
  Prekės kodas:LJE068

Įrašai 1 yra 1043 viso

per puslapį
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tinklelis  Sąrašas 

Didėjantis